Kapcsolat

Székhely: 7030 Paks, hrsz.: 8803/17.
Levelezési cím: 7031 Paks, Pf. 54
Telefon: 75/501-510, Fax: 75/501-555

BIZTONSÁGI ÜZLETÁG
Név Beosztás Szakág Telefon E-mail
Baka József üzletág,- és szakágvezető Műszaki Szolgáltatási Szakágazat 75/507-050 bakaj@npp.hu
Pesztericz Rajmund szakágvezető Tűzoltási és Kárelháritási Szakágazat 75/501-245 pesztericzr@npp.hu
RENDÉSZETI ÜZLETÁG
Név Beosztás Szakág Telefon E-mail
Dr. Péger János üzletág,- és szakágvezető Fegyveres Biztonsági Őrség  Szakágazat 75/508-911 pegerj@npp.hu
Domokos Attila szakágvezető Biztonsági Szakágazat 75/508-655 domokosa@npp.hu
 SZOLGÁLTATÁSI ÜZLETÁG
Név Beosztás Szakág Telefon E-mail
Molnár Zoltán üzletág,- és szakágvezető Termelés Szolgáltatás Szakágazat 75/505-033 molnarz@npp.hu
Bordán Andrea művezető Takarítás Művezető Egység 75/507-265 bordana@npp.hu
Doroghi Róbert szakágvezető Technologiai Takarítás Szakágazat 75/507-979 doroghir@npp.hu
Molnár György szakágvezető Szállitási Szakágazat 75/506-253 molnargy@npp.hu
Buncsek Attila szakágvezető Létesítmény Üzemeltetési  Szakágazat 75/510-166 buncseka@npp.hu
 VENDÉGLÁTÓ ÜZLETÁG
Név Beosztás Szakág Telefon E-mail
Bottyán Attila üzletág,- és szakágvezető Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakágazat 75/505-033 bottyana@npp.hu
Ácsné Csúz Viktória szakágvezető Szállodai Szakágazat 75/507-265 acsnecsv@npp.hu
Szalai Tünde üzletvezető Rekreációs Központ 87/581 542 szalait@npp.hu
 KÉPZÉSI KÖZPONT
Név Beosztás Szakág Telefon E-mail
Nagy Zsuzsanna Margit szakágvezető Képzési Központ Szakágazat 75/505-718 nagyzsm@npp.hu

További elérhetőségek:
www.erzsebethotelpaks.hu
https://www.facebook.com/erzsebetnagyszalloda
https://www.facebook.com/etteremeromu